Koniec listopada upłynął w naszej szkole pod znakiem zabawy.
22 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Chętni mogli skorzystać z wróżb i zabaw andrzejkowych, przygotowanych przez członków Samorządu. Każdy miał okazję sprawdzić, co go czeka w przyszłości. Samorząd jak zwykle zadbał o to, aby nikt się nie nudził, dlatego wspólnym zabawom nie było końca.
Z kolei 23 listopada świętowaliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Samorząd Uczniowski postarał się, aby uczcić to wyjątkowe święto. Każdy uczeń mógł przynieść do szkoły misia, dzięki temu został zwolniony z odpowiedzi. Akcja samorządu przypadła wszystkim do gustu, a na ławkach oprócz zeszytów i piórników siedziały dzisiaj pluszowe misie. Z roku na rok dzień ten cieszy się u nas coraz większą popularnością, a misiów na szkolnych korytarzach przybywa.
cia samorządu szkolnego…